SLIP KLEITAS MEISTARKLASE

‼️
𝐑𝐨𝐝𝐢 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐤𝐮 𝐬̌𝐮̄𝐬̌𝐚𝐧𝐚̄, 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐚̄𝐯𝐚̄ 𝗧𝗮𝘃𝗮𝘀 𝗺īļā𝗸ā𝘀 𝘃𝗮𝘀𝗮𝗿𝗮𝘀 𝗸𝗹𝗲𝗶𝘁𝗮𝘀 - 𝘀𝗹𝗶𝗽 𝗷𝗲𝗯 𝘀𝗹ī𝗽ā 𝗱𝗶𝗲𝗴𝗮 𝗸𝗹𝗲𝗶𝘁𝗮𝘀 𝐬̌𝐮̄𝐬̌𝐚𝐧𝐚𝐬 𝐦𝐞𝐢𝐬𝐭𝐚𝐫𝐤𝐥𝐚𝐬𝐢
‼️
Slip kleita vēl joprojām neiziet no modes un tā vēl joprojām ir aktuāla! Bet tādas skaistas slip kleitas veikalos nopirkt nemaz nevar, ticam, ka šim apgalvojumam piekritīs daudzas!
Tai pat laikā slip kleitas piegriezne nav dabūnama nevienā Burdas piegriežņu žurnālā (mums ir liels pieredze un izskatīti daudzi jo daudzi žurnāli) un, ja ir iegūstamas kā maksas piegrieznes, tad nav zināms, vai piegriezne būs laba un derēs uz auguma. Vienu vārdu sakot, labāk iztikt bez tās skaistās slip kleitas, vai nē?
😉
Bet ne tik strauji
🙂
MUMS IR RISINĀJUMS! Divu pēcpusdienu meistarklase, kuras laikā slip kleitas piegriezni radīsiet pašas, un tieši atbilstoši savam augumam!!!!!! Kā arī sašūt savu ideālo slīpā diega kleitiņu! Pasniedzējas pavadībā viss izdodies!
🙂
Diemžēl, pieredze rāda, ka ar vienu nodarbību ir par maz, lai radītu piegriezni un sašūtu kleitu. Tā kā mēs vēlamies iedrošināt šūt arī meitenes ar mazāku pieredzi, tad viena nodarbība ir par maz. Tāpēc šajā reizē tās ir 2 nodarbības un abas ir jāapmeklē obligāti! Ja uz vienu nevari tikt, tad būs citreiz
🙂
OBLIGĀTS NOSACĪJUMS: LĪDZI IR JĀBŪT SAVAI KLEITAS PAMATPIEGRIEZNEI! AR KRŪŠU IEŠUVĒM UN PARASTI IR ARĪ MUGURAS IEŠUVES! MEISTARKLASE NEVAR NOTIKT, JA NAV LĪDZI ŠĀDAS PIEGRIEZNES! LAIKS NEATĻAUJ UZ VIETAS IZZĪMĒT PIEGRIEZNES. Paraugs kādai ir jābūt piegrieznei ir pievienots, droši vien Burdas salonā tādu var iegādāties. Piedurknes nav nepieciešams zīmēt!
𝐌𝐄𝐈𝐒𝐓𝐀𝐑𝐊𝐋𝐀𝐒𝐄 𝐍𝐎𝐓𝐈𝐊𝐒 𝟐𝟎𝟐𝟒.𝐠𝐚𝐝𝐚 𝟏𝟔. 𝐮𝐧 𝟐𝟐. 𝐦𝐚𝐢𝐣ā 𝐩𝐥𝐤𝐬𝐭. 𝟏𝟑.𝟑𝟎-𝟏𝟕.𝟯𝟬 (𝐧𝐞 𝐢𝐥𝐠ā𝐤).
MEISTARKLASES LAIKĀ:
✅
Iegūsiet piegriezni savai ideālajai slip kleitai, ar tādu kakla izgriezumu kāds ir redzams paraugā!!!! Meistarklase neparedz improvizācijas iespējas;
✅
pasniedzēja izstāstīs kā no pamatpiegrieznes var izmodelēt krītošo apkakli slip kleitai;
✅
Šūsiet kleitu (apdare, apakšmalas apstrāde, gludināšana utt).
✅
Padomi par turpmāko audumu izvēli šāda tipa kleitai.
PIETEIKŠANĀS:
🔥
Vietu skaists ierobežots: vienā grupā var piedalīties tikai 6 dalībnieki! Meistarklase notiks, ja pieteikties vismaz 4 dalībnieki.
🔥
Pieteikties vari izmantojot šo saiti https://www.rodipriekususana.lv/katalogs/
NODARBĪBU VIETA: Ojāra Vācieša ielā 4, Rīga.
🔥🔥
Tiekamies pie šujmašīnām!
🔥🔥
Programmas oficiālie sadarbības partneri ir Audumu pasaule, Audumu pasaule