VĪRIEŠU BOKSERŠORTU MEISTARKLASE

NEATPALIEKOT NO MODES TENDENCĒM UN SAPROTOT, KA ĒRTI BOKSERŠORTI IR DAĻA NO VEIKSMĪGAS DIENAS PANĀKUMA, MĒS PIEDĀVĀJAM TEV IEMĀCĪTIES UZŠŪT TAVAM VĪRIETIM VAI DĒLAM ĒRTUS BOKSERŠORTUSI!

VIENAS NODARBĪBAS LAIKĀ:

🎈Iegūsiet piegriezni bokseršortiem

🎈Šūsiet bokseršortus;
🎈Padomi  gumiju iešūšanā;

LĪDZI JĀŅEM:

➡️ja ir vēlme, var līdzi ņemt savu šujmašīnu, visādā citādā gadījumā šujmašīna tiek nodrošināta.

➡️ savi šūšanas piederumi (auduma šķēres, smalkākas šķēres( liekā auduma apgriešanai), saspraužamās adatiņas, mērlente, ziepītes, un izstrādājumam pieskaņoti šūšanas diegi). Šujmašīnās adatai jābūt Stretch, Jersey vai Super strech.

➡️Trikotāžas audumu vai cits elastīgs audums, apakšveļas gumija.


ŅEM VĒRĀ: ➡️Stilīgus vai vienkrāsainu trikotāžas audumus, apakšveļas gumijas  varēs iegādāties arī uz vietas noAudumu pasaule krājumiem, pirms meistarklases sazinoties ar mums par nepieciešmajiem materiāliem.

MĒS NODROŠINĀM:

➡️Piegriezni katram meistarklases dalībniekam - nāc un liec uz auduma! Piegriezni varēsiet ņemt līdzi un uzšūt daudzas citas apakšbikses;

➡️Pasniedzējas praktiskus padomus, ieteikumus un atbalstu;

➡️Darbam nepieciešamo aprīkojumu - darba galdi, gludeklis, lineāli u.t.t.;

➡️ Automašīnas novietošanu privātā autostāvvietā bez maksas;

➡️iespēju iegādāties audumus no Audumu pasaule turpat blakus noliktavā;

➡️Tēju, ūdeni un cepumiņus, ja jutīsies izsalkusi.

CENRĀDIS:

  • ➡️Samaksa par nodarbību ir 45 Eur.
  • ➡️Apmaksa par nodarbību ir jāveic iepriekš. Dalību jāpiesaka reģistrējoties online vai rakstot mums, mēs izsūtīsim rēķinu uz e-pastu vai WhatApp. Ja ir nepieciešami rekvizīti, gaidīsim informāciju!
  • Meistarklases ilgums 4 h

PIETEIKŠANĀS:

➡️Vietu skaists ierobežots: vienā grupā var piedalīties tikai 6 dalībnieki! Meistarklase notiks, ja pieteikties vismaz 4 dalībnieki.

NODARBĪBU VIETA: Ojāra Vācieša ielā 4, Rīga. Tiekamies pie šujmašīnām! Programmas oficiālie sadarbības partneri ir  Audumu pasaule Un Krikmode